Projektowanie Serwisów internetowych

 

Agencja Interaktywna Hulio tworzy serwisy internetowe zarówno dla instytucji państwowych jak i firm prywatnych. Posiadamy niezbędną wiedzę, która pozwala na tworzenie rozbudowanych i stabilnych serwisów www. Projektując serwisy internetowe korzystamy z własnych sprawdzonych autorskich rozwiązań. Nie korzystamy z darmowych systemów zarządzania treścią. Do każdego projektu serwisu internetowego podchodzimy w sposób indywidualny i wyjątkowy.

 

Jak przebiega proces tworzenia serwisu internetowego ?

Proces projektowania serwisu internetowego został podzielony na kilka etapów co pozwala skrócić czas pracy oraz ograniczyć nieporozumienia i komplikacje jakie mogą wystąpić podczas realizacji tego typu projektów. W dalszej części artykułu dowiemy się jak wyglądają poszczególne etapy tworzenia serwisu internetowego przez Hulio.

  

Pierwszy etap - Wywiad informacyjny

Uważnie słuchamy A także doradzamy. Spotkanie z klientem ma na celu zebranie niezbędnych informacji na temat realizowanego projektu. Podczas rozmowy dowiadujemy się jakie są Państwa potrzeby i oczekiwania odnośnie realizowanego projektu. Kierując się naszym doświadczeniem podczas realizacji tego typu projektów doradzimy Państwu oferując ciekawe rozwiązania oraz przedstawimy ciekawe i sprawdzone pomysły.

 

Drugi etap - Przygotowanie wstępnego projektu graficznego serwisu

 

Tworzymy schemat działania Makiety wizualne i projekt graficzny Dokumentacja techniczna niczym dobra mapa pozwoli planować poszczególne etapy tworzenia projektu serwisu internetowego tak aby proces projektowania przebiegał szybko i bez komplikacji. Bazując na dokumentacji technicznej pracujemy nad projektem graficznym oraz makietami wizualnymi, które ułatwią prezentacje aplikacji jaką dla Państwa projektujemy.

 

Trzeci etap - Prezentacja  wstępnego projektu

Przedstawiamy na spotkaniu projekt graficzny oraz schemat działania poszczególnych podstron serwisu internetowego na przykładzie makiet wizualnych. Projekt graficzny oraz makiety wizualne otwierają oczy na pewne sprawy. Teraz wspólnie z klientem zastanawiamy się które z elementów wymagają poprawy czy też zmiany. Wspólne przemyślenia dają wyłącznie pozytywne rezultaty.

 

Czwarty etap - Konfiguracja i optymalizacja serwisu internetowego

Wyniki są ważne. Pierwsze uruchomienie serwisu niewątpliwie budzi dech w piersiach. Kilka zmiennych do przestawienia i można podziwiać nowy serwis internetowy. Odpowiednia optymalizacja kodu  pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie serwisu internetowego w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Proces bez wątpienia czasochłonny lecz bardzo opłacalny i co ważne zwraca się finansowo.

 

 

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Bądź wypełnij formularz kontaktowy
CAPTCHA To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.