Dostosowanie stron internetowych dla osób niepełnosprawnych

 

audyt wcagZajmujemy się szeroko rozumianym badaniem dostępności (accessibility) i udostępnianiem wszystkiego, co tylko powinno być dostępne dla osób niepełnosprawnych o różnych rodzajach niepełnosprawności. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w kwestiach dostępności serwisów internetowych, czyli ich zgodności z zaleceniami WCAG 2.0.

Nasze badania, audyty dostępności (w tym szczególnie zgodności z zaleceniami WCAG 2.0), a także wszelkie działania mające na celu tworzenie dostępnej przestrzeni, zarówno wirtualnej jak i realnej, oparte są na pracach wykonywanych przez osoby o różnych niepełnosprawnościach. Współpracujemy z osobami niewidomymi, niesłyszącymi, osobami mającymi problemy ruchowe, słabowidzącymi, dyslektykami... Są to doświadczeni testerzy, którzy znają swoje możliwości i ograniczenia, i potrafią świadomie badać dostępność.


Doświadczenie jest ważne

Dostosowaliśmy do standardów WCAG 2.0 setki instytucji w całej Polsce. Kierując się wytycznymi Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wykonaliśmy dla 98 Urzędów Pracy nowe strony internetowe według standardów MPiPS oraz WCAG 2.0. 

 

98 urzędów pracy dostosowanych do standardu WCAG 2.0

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Bądź wypełnij formularz kontaktowy
CAPTCHA To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.