Infokioski i Infomaty drukujące

 

Projektując nasz E-Infomat od samego początku stawialiśmy na funkcjonalność oraz niezawodność. Nie chcieliśmy wprowadzić na rynek kolejnego infokiosku, który by stał bezczynnie w Państwa Urzędzie. E-infomat posiada wspaniały ekran dotykowy oraz wbudowaną drukarkę termiczną, drukującą oferty pracy w postaci paragonu.

 

 

Ekran dotykowy do infokioskówNowoczesny ekran dotykowy

E-Infomat pozwala na przeglądanie ofert pracy, przy pomocą mobilnej aplikacji zaprojektowanej przez Agencje Hulio. Całość obsługiwana jest przy użyciu nowoczesnego ekranu dotykowego wykonanego w technologii IPS Multi Touch. Ekran Jest bardzo czuły ale co ważne precyzyjny. Podobnej klasy wyświetlacze znajdą Państwo chodź by w najnowszych telefonach komórkowych takich jak Iphone4. Oferty pracy automatycznie zasilane są z bazy danych strony internetowej, którą dla Państwa wykonaliśmy.

 

 

 

 

Drukarka do infokioskówWydrukuj dane

Wybrane oferty można wydrukować dzięki wbudowanej drukarce termicznej w postaci paragonu/etykiety. Na ofercie drukowane są najważniejsze informacje na temat oferty takie jak: dane pracodawcy, numer telefonu, zarobki, wymagania. Oczywiście Państwo sami mogą zdecydować jakie dane z oferty pracy będą drukowane a my jako agencja  bezpłatnie to oprogramujemy. Oferty automatycznie pobierane są z programu Syriusz

  

 

 

 

 

Podróż z E-infomatem

E-infomat jest urządzeniem bardzo lekkim ale co ważne może działać bez zasilania nawet do 8 godzin. Jest to doskonałe rozwiązanie np.: na Targi Pracy. Urządzenie posiada wbudowaną kartę bezprzewodową Wifi oraz Bluetooth. Na specjalne życzenie możemy również zainstalować modem 3G HSDPA/LTE. Infomat posiada również standardowe wejście na kabel sieciowy RJ-45.

 

Mobilne centrum wiedzy

Urządzenie pozwala również przeglądać strony internetowe dzięki wbudowanej przeglądarce Firefox a także przedstawiać różnego rodzaje prezentacje multimedialne (np.: filmy, prezentacje wykonane w PowerPoint, czy też dokumenty w formacie Pdf, Word, Excel itp.) Urządzenie wyposażone jest w głośniki i mikrofon.

 

Jestem elegancki

E-infomat nie tylko działa znakomicie ale także świetnie wygląda. Środek dolnej belki posiada delikatnie podświetlany panel co czyni go zauważalnym. Dodatkowo na życzenie mogą Państwo sami wybrać kolor obudowy. Dostępna jest szeroka paleta kolorów. Również można łączyć kolory. Obudowa jest solidnie wykonana i bezpieczna w użytkowaniu. Warto dodać, że otrzymują Państwo produkt wykonany w Polsce. (Nie ma mowy o Made In China)

 

 

 Infomat Infokiosk drukujący

 

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Bądź wypełnij formularz kontaktowy
CAPTCHA To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.