Biuletyn Informacji Publicznej

 

HBip jest dedykowanym systemem informatycznym pozwalającym budowę, utrzymanie oraz powszechne udostępnianie podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej. System HBip jest autorskim rozwiązaniem informatycznym należącym do firmy Hulio Agencja Interaktywna pełniącą rolę operatora BIP.

 

System został zbudowany o oparciu o własny silnik CMS ( System Zarządzania Treścią) Projektując Biuletyn Informacji Publicznej nasza Agencja kierowała się nie tylko Ustawą ale także duży nacisk został położony na zarządzanie samym serwisem. Wieloletnie doświadczenie w branży projektowania serwisów internetowych pozwoliło nam opracować intuicyjny interfejs pozwalający łatwo i szybko aktualizować materiały i informacje na serwisie internetowym Biuletynu Informacji Publicznej.

 

System HBip spełnia wszystkie standardy i wymogi określone w przepisach obowiązującego prawa, a w szczególności w Ustawie o dostępie do informacji publicznej oraz w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. Nr 10, poz. 68).

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Bądź wypełnij formularz kontaktowy
CAPTCHA To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.