Marketing Internetowy

 

Marketing internetowy to nic innego jak społeczny proces pozwalający oferować produkty i usług za pośrednictwem narzędzi marketingu internetowego. Proces marketingowy to przede wszystkim mądrze przemyślana strategia a jej efektem ma być przyniesienie wymiernych korzyści.
 

 

 

E-mail marketing

Mailing internetowy wykorzystywany jest przez większość firm i dużych organizacji na świecie. To jedna z najlepszym metod pozyskiwania klientów poprzez dostarczanie informacji do klientów docelowych. Opracowana przez agencje Hulio strategia tworzenia kampanii mailingowych zapewnia bardzo skuteczny sposób komunikacji między Państwa firmą a potencjalnymi klientami.

 

Działania w Social Media

Social Media Marketing ze względu na rozwijającą się technologię jest coraz bardziej popularnym sposobem budowania wizerunku i wsparcia sprzedaży w Internecie.Kampania w portalach społecznościach pomaga w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych i silnych relacji z odbiorcami. Social Media zwiększa nasze szanse na pozyskiwanie nowych klientów.

 

Reklama Google AdWords

Około 96 procent użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google. Jak skutecznie zaistnieć w Google ? Odpowiedź jest prosta:  linki sponsorowane Google AdWords, stanowiące doskonałą formę promocji w Internecie. Reklama realizowana za pomocą Google AdWords jest wyświetlana w sąsiedztwie naturalnych wyników wyszukiwania. Jest to obecnie najszybsza metoda aby zaistnieć szybko i bez czekania na rezultaty pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

Pozycjonowanie

Badania pokazują, że 87% uwagi internautów skupia się wyłącznie na pierwszych 6 wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce  Google. Poprawnie wykonana strona internetowa to więcej niż połowa sukcesu. Poprawność kodu źródłowego oraz odpowiednie treści dają naprawdę bardzo wiele. Warto też pomyśleć o wersji mobilnej strony internetowej. 

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Bądź wypełnij formularz kontaktowy
CAPTCHA To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.